Dlaczego warto wybrać klimatyzację ścienną LG?

Ścienne klimatyzatory LG od wielu lat cieszą się dużą popularnością ze względu na takie cechy, jak cichy tryb pracy, wydajność, piękny design i uniwersalność. Co więcej, marka wciąż poszerza swój asortyment o kolejne propozycje pełne ciekawych urozmaiceń. Jednym z cieszących się uznaniem urządzeń jest klimatyzator ścienny Deluxe Sirius Inverter V.

Zastosowanie klimatyzatorów

Nowy produkt marki doskonale uzupełnia bogatą paletę urządzeń. Doskonale sprawdza się przede wszystkim w pomieszczeniach mieszkalnych i hotelowych i znajduje zastosowanie na takich przestrzeniach jak biura, sklepy czy nawet obiekty użyteczności publicznej. Ścienna klimatyzacja LG jest więc wyborem niezwykle uniwersalnym.

Wysoka estetyka

Klimatyzacja LG od lat odróżnia się od propozycji konkurencji przede wszystkim starannym designem. Podobnie jest w przypadku urządzeń ściennych – nie tylko posiadają wysoką wydajność chłodzenia czy wygodę użytkowania, ale przede wszystkim charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami i ciekawym projektem. Design jest smukły i prosty, dzięki czemu wpasowuje się niemal w każde wnętrze, a jednocześnie sprawia, że zarówno montaż, jak i czyszczenie urządzenia są znacznie prostsze. Klimatyzacja LG posiada klasyczny kształt obudowy, która skrywa wnętrze z zaawansowana technologią invertową LG.

Wydajność i wysoka jakość

Klimatyzatory Deluxe pracują w klasie energetycznej A++/A++ lub A++/A+.  Oferowane urządzenia są wydajne, a jednocześnie gwarantują chłodzenie na najwyższym poziomie. Zastosowanie wymiennika ciepła o wysokiej jakości w połączeniu z doładowaniem napędu bezpośredniego sprawia, że wentylatory posiadają bardzo efektywne chłodzenie i ogrzewanie. Efekt ten dodatkowo potęguje wysokociśnieniowy wentylator łopatkowy oraz duże śmigło jednostki zewnętrznej.

System ochrony nawiewanego powietrza

Dużą zaletą klimatyzatorów ściennych Deluxe jest także 4-kierunkowy rozbudowany system ochrony nawiewanego powietrza. Umożliwia on ustalenie kierunku, w którym ma być wydmuchiwane powietrze – w górę, w dół, na wprost, na lewo lub w prawo. Ponadto klimatyzatory LG wyposażone są w 6-stopniowe sterowanie nawiewem w pionie oraz 5-stopniowe sterowanie nawiewem w poziomie. Dzięki systemowi ochrony nawiewanego powietrza można w prosty sposób uniknąć wrażenia przeciągu w pomieszczeniu, a jednocześnie zadbać o świeżość powietrza i komfort użytkowników klimatyzacji.

Tryb cichej pracy

Klimatyzacja LG niejednokrotnie doceniana jest nie tylko za energooszczędność, ale także za możliwość pracy na bardzo niskim poziomie hałasu. Zastosowanie specjalnej technologii ukośnych łopatek oraz innowacyjnej konstrukcji sprężarki o niskim poziomie wibracji pozwoliły na stworzenie urządzeń, które w trybie nocnym hałasują na poziomie wynoszącym jedynie 6 dB.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *