Eleganckie długopisy reklamowe z nadrukiem – najpraktyczniejsza z reklam!

eleganckie długopisy reklamowe

Od lat długopisy reklamowe utrzymują się na szczytach rankingów gadżetów marketingowych.  Powszechnie używane i praktyczne, mogą wiązać użytkowość z nowoczesnym designem, zadowalając nawet najbardziej sceptycznie nastawionych do firmowych upominków. Kluczem do zwycięstwa jest solidne wykonanie i oryginalna wizja – promocja będzie bowiem prawdziwie skuteczna, jeśli podarowany przez nas eleganckie długopis z nadrukiem nie stanie się tylko jednym z wielu wrzuconych do szuflady, które szybko zostają zapomniane.

Jak zbudować atrakcyjny wizerunek firmy?

Marketingowcy nie mają wątpliwości – współczesne strategie w lwiej części opierają się na budowaniu relacji z klientem. Nie chodzi tylko o produkty, ale zaufanie, wzbudzanie pozytywnych emocji i więzi między nabywcą a firmą. Gadżety promocyjne to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na nawiązanie i utrwalanie takiej relacji. Co więcej, dzięki możliwości nadruku dowolnego tekstu lub obrazu, którą oferuje także firma AdPenSite, zleceniodawca może poprzez długopis reklamowy z nadrukiem dawać wyraz tożsamości marki lub reprezentowanym wartościom. Doskonale sprawdzi się wtedy motto, cytat lub maksyma, a także informacje o roku lub miejscu założenia firmy.

Klasyczny długopis? Zaskocz oryginalnym nadrukiem!

Długopis reklamowy z nadrukiem kreuje nie tylko wizerunek marki, ale także tego, który został nim obdarowany. Warto więc zwrócić uwagę na jakość wykonania i walory estetyczne produktu,  uzależnione od rodzaju branży, w której działa zleceniodawca. Ponadczasowa elegancja, żartobliwy chwyt lub zaskakujący koncept – każda z tych strategii kreować będzie inny wizerunek, dlatego na początku koniecznym jest ustalenie celu i wizji, z jakimi firma chce być kojarzona przez klientów. Nie tylko treść nadruku jest ważna – istotną rolę odgrywają także kolor, kształt, wielkość, a nawet sposób otwierania.

spersonalizowany-gadżet-reklamowy

Wybierz to, co najbliższe Twojej wizji i spersonalizuj swój długopis!

Sam wybór materiału jest już znaczący, dlatego AdPenSite oferuje bogaty asortyment, w którym znajdziemy długopisy metalowe, plastikowe oraz ekologiczne. Do każdego z nich dopasowana jest sprawdzona metoda nadruku, która zapewnia nienaganny i długotrwały efekt. Firma specjalizuje się zarówno w tampodruku i sitodruku, jak i nadruku full color UV, proponując wykonanie printu monochromatycznego lub w kolorze. Dodatkowo klient może wybrać spośród kilku rozpoznawalnych marek:

  • AdPen
  • LeccePen
  • Parker
  • Senator
  • Waterman

Podnieś standardy i pozwól spełnić swoje oczekiwania przez eleganckie długopisy z nadrukiem

Firma AdPenSite doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie ma odpowiednie spersonalizowanie gadżetów reklamowych. Uważnie śledzi trendy w projektowaniu marketingowych drobiazgów, stawia na produkcję wysokiej klasy stylowych akcesoriów do pisania i gwarantuje solidnie wykonane wyroby. Każda firma, mając przed sobą szeroki wybór modeli i nowoczesnych technologii druku, znajdzie w ofercie odpowiadające własnym potrzebom eleganckie długopisy reklamowe. Wszystko to w niezwykle korzystnej cenie.

Badania przeprowadzone przez Polską Izbę Artykułów Promocyjnych wykazują, że ponad 70% ankietowanych twierdzi, iż upominki reklamowe są efektywnym sposobem wzbudzania zainteresowania firmą i poszerzaniem grona odbiorców reklamy. Używane na co dzień w domu lub pracy, będące wyposażeniem torebki albo przekazane bliskim – stylowe długopisy są sprawdzoną receptą na budowanie tożsamości marki i świetną inwestycją dla Twojego biznesu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *